Clearomizér iSmoka-Eleaf Melo 2 Silver

Kód zboží: CLEAR-MELO2-SR

Není určeno pro náplně obsahující nikotin! Melo 2 je špičkový clearomizer z dílny iSmoka-Eleaf. Úctyhodná kapacita nádržky činí 4,5ml, je plně rozebíratelný a díky bočnímu otvoru Vám přináší bezproblémové doplnění liquidu.

  • Cena vč. DPH:799,00 Kč
  • Cena bez DPH:660,29 Kč

Clearomizér iSmoka-Eleaf Melo 2 Silver

Melo 2 je špičkový clearomizer z dílny iSmoka-Eleaf. Úctyhodná kapacita nádržky činí 4,5ml, je plně rozebíratelný a díky bočnímu otvoru Vám přináší bezproblémové doplnění liquidu. Jako žhavicí hlavy používá EC a EC TC s knotem ze 100% organické bavlny = čisté podání chuti. EC používá dvě spirálky, které jsou uloženy vertikálně paralelně, čímž se zlepšuje kouřivost a podání chuti liquidu. EC TC obsahuje niklovou spirálkou a možnost nastavování teploty spirálky (Možné pouze s gripy s funkcí nastavení teploty). Clearomizer je vhodný pro baterie/gripy s vysokým výkonem. Vyroben z kvalitní nerez oceli a pyrexu (laboratorní sklo). Možnost regulace přívodu vzduchu.    Doporučený výkon: Žhavicí hlavy EC: 0,3ohm - 30W - 80W0,5ohm - 30W - 100W Žhavicí Hlavy EC TC: 0,15ohm - 30E - 60W   Obsah balení: 1× MELO 2 Naústek 1× MELO 2 Tělo clearomizeru 1× MELO 2 Základna clearomizeru 1× EC žhavicí hlava (0.3ohm) 1× EC TC-Ni žhavicí hlava (0.15ohm) 1× EC TC-Ti žhavicí hlava (0.5ohm) 4× Těsnění

Není určeno pro náplně obsahující nikotin!

Kapacita: 4.5ml
Upozornění!

Internetový katalog bez možnosti objednání zboží. Prezentovaný sortiment zakoupíte v některé z našich kamenných prodejen. Děkujeme za pochopení.

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Reklama