Clearomizér Smoktech Micro TFV4 Silver

Kód zboží: CLEAR-SMOK-TFV4-SR

Není určeno pro náplně obsahující nikotin! Smoktech Micro TFV4 je jeden z nejlepších clearomizerů co může momentální trh s elektronickými cigaretami nabídnout.

  • Cena vč. DPH:899,00 Kč
  • Cena bez DPH:742,93 Kč
Množství:

Clearomizér Smoktech Micro TFV4 Silver

Smoktech Micro TFV4 využívá horní plnění bez jakéhokoliv šroubování, po pootočení horní části plníte otvorem přímo do těla clearomizeru. Největší překvapení se skrývá v objemu nádržky. V základním sestavení máte možnost využít 2,5ml, avšak po nasazení XL a XXL pyrexových těl (součást balení) dosahuje jeho objem 3,5ml a 5ml. V tomto balení dále naleznete speciální RDA náustek, se kterým dosáhnete nových zkušeností v oblasti vapování, množství a teplota páry, podání chuti. Na spodní části clearomizeru lze využít regulaci přívodu vzduchu pro ještě lepší kouřivost. Micro TFV4 využívá velkou škálu žhavicích hlav.  Žhavicí hlavy: Micro CLP2 - technologie Clapton (základní odporový drát je omotán dalším drátem) Micro STC2 - vyrobena z nerez oceli, pro použití v TC módu                        Micro RCA - speciální RBA žhavicí hlava s předmotanou Clapton spirálkou Micro R2 RBA - speciální RBA žhavicí hlava pro tvorbu dvou spirálek (4 úchytné póly) Micro MTL  - styl vypování ústa-plíce   Obsah balení: 1x Micro TFV4 clearomizer 1x žhavicí hlava Micro CLP2 Clapton 0,3Ω 1x žhavící hlava Micro MTL 1,8Ω 1x RBA Clapton žhavicí hlava Micro RCA 0,62Ω 1x speciální RDA náustek  2x náhradní Pyrex tělo (XL a XXL) 2x náhradní adaptér pro Pyrex tělo (XL a XXL) 2x silikonové kroužky 1x příslušenství   Výrobce: Smoktech Délka: 51 mm Průměr: 22 mm Kapacita: 2,5 / 3,5 / 5 ml Typ závitu: 510 Materiál: Nerez ocel a Pyrex (laboratotní sklo)  

Není určeno pro náplně obsahující nikotin! 

Kapacita: 5ml
Odpor: 0.6ohm
Zákaznická karta

Novinky emailem

Chcete mít přehled o aktuální nabídce? Přihlašte se k odběru novinek.
Přihlášením  k odběru souhlasím, aby na mou e-mailovou adresu byly zasílány obchodní sdělení. Každé sdělení bude obsahovat možnost odhlásit se a odkaz na tuto stránku, kde naleznete informace o svých právech a možnostech jak cokoliv změnit.

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Kontakty na prodejny

722 422 154 Mělník
722 422 152 Kralupy nad Vltavou
722 422 153 P9 - Horní Počernice

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Doporučujeme
Nepřehlédněte