Clearomizér Smoktech TFV8 Cloud Beast Black

Kód zboží: CLEAR-SMOK-TFV8-BK

Není určeno pro náplně obsahující nikotin! Smoktech TFV8 Cloud Beast jeden z nejvýkonnějších nízko-odporových clearomizerů na trhu. Vychází z předešlé velmi oblíbené verze SmokTech TFV4. Objem: až 6ml.

  • Cena vč. DPH:1 149,00 Kč
  • Cena bez DPH:949,53 Kč
Množství:

Clearomizér Smoktech TFV8 Cloud Beast Black

Smoktech TFV8 Cloud Beast je pokračovatel úspešné serie clearomizerů TFV. Využívá horní plnění bez jakéhokoliv šroubování (po pootočení horní části plníte otvorem přímo do těla clearomizeru). Oproti předchozí verzi zde byli zvětšeny plnící dírky. Dalším vylepšením v rámci zvětšování je širší kouřovod a náustek, daleko více páry. Po přidání speciálního adaptéru lze využíti i klasický 510 náustek. Objem nádržky se ustálil na 6ml, ale může se lehce lišit dle velikosti použité žhavicí hlavy. Spodní regulace přívodu vzduchu byla snížena ze 4 úrovní na 2, avšak jejich délka se podstatně zvětšila, daleko lepší kouřivost. TFV8 Cloud Beast představuje nové žhavicí hlavy řady V8, kde Vás nejvíce zaujme RBA hlava, která je vybavena dvěmi spirálkami ve velocity základně pro snažší výměnu (součást balení).   

Žhavicí hlavy:
V8 RBA - vybavena dvěmi spirálkami ve velocity základně pro snažší výměnu                      
V8-Q4- čtyřspirálková žhavicí hlava (50W-180W)                      
V8-T6 - šestispirálková žhavicí hlava (50W-240W)      
V8-T8 - osmispirálková žhavicí hlava (50W - 260W)                      
V8-X4 - čtyřspirálková žhavicí hlava (60W - 150W)                        

Obsah balení:
1x clearomizér TFV8 Cloud Beast
1x žhavicí hlava V8-T8 Octuple 0,15Ω
1x žhavící hlava V8-Q4 Quadrupe 0,15Ω
1x V8 Turbo RBA  0,15Ω
1x náhradní Pyrex tělo 
1x náhradní příslušenství  

Technická specifikace:
Výrobce: Smoktech 
Délka: 69 mm 
Průměr: 24,5 mm 
Kapacita: 6 ml 
Typ závitu: 510 
Materiál: Nerez ocel a Pyrex (laboratotní sklo) 

Není určeno pro náplně obsahující nikotin! 

Kapacita: 6ml
Odpor: 0.15ohm
Průměr: 24,5 mm

Vaping nás baví od roku 2010 a za celou tu dobu jsme si vyzkoušeli řadu různých systémů. V roce 2013 jsme otevřeli první specializovanou prodejnu na Mělníku, poté další v Kralupech nad Vltavou a v Litoměřicích. Vapingu rozumíme a rozhodně neprodáme zákazníkovi za každou cenu cokoliv.

Proto, aby vaše cigareta fungovala co nejlépe je potřeba dosáhnout souladu několika parametrů. Co systém, co odpor - to jiná náplň a jiná watáž, vždy děláme maximum, aby jste byli s výběrem vaporizéru spokojeni. Rádi vám poradíme s výměnou atomizéru, zkompletováním elektronické cigarety.

Také provádíme zdarma aktualizace modu/gripu a technickou kontrolu vašeho vaporizéru. Zákazníci jsou pro nás vaperská rodina, jsme trpěliví a raději vše 100x zopakujeme a ukážeme, aby zákazník odešel s co nejvíce informacemi. V případě reklamace zapůjčíme grip, protože nechceme dopustit, aby vaper nemohl vapovat.

Našemu sortimentu rozumíme a rádi vám poradíme s výběrem. Volejte +420 606 266 566 nebo se přijďte za námi podívat do jedné z našich prodejen.

VapingClub je součástí každé naší prodejny, je to místo k posezení a seznámení se s možností nákupu nejen elektronické cigarety, ale i veškerých vaping potřeb a různého příslušenství. Můžete si zde v klidu namotat a osadit vlastní spirálky.  Poskytneme Vám odborné informace a budeme rádi, když u nás strávíte pár příjemných chvil. Rádi Vám připravíme kávu a je možné si dát něco k pití z aktuálního výběru nealkoholických nápojů.

PRVOTŘÍDNÍ ITALSKÁ KÁVA IZZO

Káva Izzo se praží v menší řemeslné pražírně v blízkosti Vesuvu. Pražírnu založil pan Vincenzo Izzo v roce 1979 a více než 30 let pracuje s vášní a odhodláním o dosažení skutečného neapolského espressa. Káva Vás uchvátí svou kvalitou a výbornou chutí.

 

 

 

CHLAZENÉ NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Prodej chlazených nealkoholických nápojů. 

 

CHILL ZÓNA

Nudit se u nás nebudete.  Pokud nemáte zrovna chuť nakupovat a chcete si jen v klidu posedět a zarelaxovat třeba i s ostatními vapery, máme pro vás k dispozici různé společenské hry. K dispozici máte připojení k WiFi.

Více informací naleznete také na webových stránkách https://vapingclub.cz/

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Šéf Vás obsluhuje

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Doporučujeme
Nepřehlédněte