Ehpro Epoch D1 RTA Silver

Kód zboží: CLEAR-EHPRO-EPOCH-SR

Není určeno pro náplně obsahující nikotin! Epoch je další základní klasický dual coil tank v ocelovém provedení. Čtyřpólová základna nabízí řešení dvoj spirálek.Objem 2,5ml.

  • Cena vč. DPH:399,00 Kč
  • Cena bez DPH:329,73 Kč
Množství:

Ehpro Epoch D1 RTA Silver

Není určeno pro náplně obsahující nikotin! Ehpro je známá značka především co se týče DIY atomizerů. Epoch je další základní klasický dual coil tank v ocelovém provedení. Čtyřpólová základna nabízí řešení dvoj spirálek. Díky menším otvorům lze použít i užší dráty, což ocení zejména milovníci MTL vapování. Pyrexové sklo, které pojme 2,5ml liquidu je zpevněno zevnitř ocelovou konstrukcí tanku. Plnění je pak zcela jednoduché. Stačí odejmout vrchní delrinovou část s náústkem a otvory jednoduše plnit. Ehrpo jako bonus přináší adaptér na 510 náústky. Dále v balení naleznete spirálky, vatičku, náhradní kroužky a hezký, praktický šroubováček, který můžete nosit stále při ruce. Díky vystouplému měděnému centr pinu lze Epoch používat i na hybridních mechanických modech.

 Technická specifikace:
Velikost: 72mm x 21.5mm
Kapacita: 2.5ml
Závit: 510 thread
Materiál: 304ss

Obsah balení:
1x Epoch D1 RTA
1x Drip cap
1x sada náhradních O-kroužků
1x šroubovák

Upozornění: Nejedná se o hotový atomizér, produkt vyžaduje istalaci spirálek a vaty. Před nákupem zvažte vaše znalosti ohmova zákona. 

Kapacita: RTA
Odpor: DIY
Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Šéf Vás obsluhuje

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Nepřehlédněte