Grip iSmoka-Eleaf Pico Squeeze Coral Hot Pink

Kód zboží: GRIP-IS-PICO-SQUE-PK

První grip výrobce iSmoka s RDA (kapacím) atomizerem iSmoka Coral, velmi malé rozměry, dokapávání liquidu na vatu je u SQUEEZE řešeno velmi jednoduše vestavěnou silikonovou lahvičkou o objemu 6,5ml.  

  • Cena vč. DPH:1 089,00 Kč
  • Cena bez DPH:899,95 Kč
Množství:

Grip iSmoka-Eleaf Pico Squeeze Coral Hot Pink

První grip výrobce iSmoka-Eleaf s RDA (kapacím) atomizérem. Pico Squeeze nabízí úctihodný výkon až 50W s jednoduchým ovládáním. Jako zdroj energie využívá monočlánky typu 18650. Přímé výstupní napětí automaticky upravuje výkon gripu na základě stavu nabití baterie. Hlavní předností RDA je jedinečná a zcela nejčistší chuť liquidu. Celý RDA atomizér je vyrobený z nerezových materiálů a je plně rozebíratelný. Základna je zkonstruována pro snadnou instalaci dvou kusů spirálek. V základním balení nalezneme spirálky Clapton, kde základní odporový drát je omotán dalším drátem a tím je vytvořen větší povrch pro zahřívání liquidu a tím je tvořeno více páry s výraznější chutí liquidu. Ovšem lze využít i klasické žhavicí spirálky. Pro lepší kouřivost RDA disponuje širokým náustkem, který zároveň slouží i jako regulace přívodu vzduchu. V 510 závitu je umístěn průchod pro příjem liquidu, dokapávání liquidu na vatu s jednoduchým řešením, vestavěnou silikonovou lahvičku o objemu 6,5ml, stačí jen lehce zmáčknout ve spodní části gripu a tím kápnete liquid přímo ke žhavící spirálce a nemusíte složitě nic šroubovat a ručně dokapávat.     Obsah Balení: 1x Pico Squeeze (bez monočlánku) 1x Coral RDA atomizér 2x Clapton žhavicí spirálky 1x Organická vata 1x Šroubováček 1x Silikonová lahvička 1x USB kabel    Technická specifikace: Rozměry: 23 x 46 x 102,5 mm Typ akumulátorů: 18650 Nastavitelný výkon: až 50W  Podporovaný odpor: 0,15Ω-3,5Ω Typ Závitu: 510 Objem lahvičky: 6,5ml Materiál: Nerez ocel a plastové části Regulace přívodu vzduchu: Vrchní   

Baterie: 1x18650
Zákaznická karta

Novinky emailem

Chcete mít přehled o aktuální nabídce? Přihlašte se k odběru novinek.
Přihlášením  k odběru souhlasím, aby na mou e-mailovou adresu byly zasílány obchodní sdělení. Každé sdělení bude obsahovat možnost odhlásit se a odkaz na tuto stránku, kde naleznete informace o svých právech a možnostech jak cokoliv změnit.

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Kontakty na prodejny

722 422 154 Mělník
722 422 152 Kralupy nad Vltavou
722 422 153 P9 - Horní Počernice

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Doporučujeme
Nepřehlédněte