Grip Wismec Noisy Cricket II-25 Silver

Kód zboží: GRIP-WIS-NOISY-SR

Grip Wismec Noisy Cricket II-25 vylepšená verze mechanického MODu výrobce Wismec. Možnost výběru mezi sériově nebo paralelně zapojenými bateriemi (otočením spodního krytu).

  • Cena vč. DPH:1 099,00 Kč
  • Cena bez DPH:908,21 Kč

Grip Wismec Noisy Cricket II-25 Silver

Wismec Noisy Cricket II-25 je modernější a vylepšený grip, který svými vlastnostmi hravě překonává první model této řady. Nabízí dva režimy, a to přímé a konstantní napětí (nastavení dle způsobu vložení krytu baterií). Díky přímému napětí si grip automaticky upravuje výkon na základě stavu nabití baterie, čím méně je baterie nabitá, tím méně dává výkonu, aby udržela baterii nabitou co nejdelší dobu. Konstantní napětí nabízí stálý výkon bez ohledu na stav nabití baterie. Na boční straně se nachází regulační tlačítko pro optimální nastavení napětí dle zvoleného režimu. Jako zdroj energie využívá monočlánky typu 18650 (2ks). Mezi jeho další přednosti patří dvojitá ochrana, která zabraňuje přebití a podbití či signalizace stavu nabití.     Obsah balení: 1x grip Noisy Cricket II-25   Technická specifikace: Rozměry: 48 x 25 x 87 mm  Baterie: 2x 18650 Závit: 510    Součástí gripu není akumulátor. Vhodný akumulátor naleznete na kartě příslušenství.

Baterie: 2x18650
Upozornění!

Internetový katalog bez možnosti objednání zboží. Prezentovaný sortiment zakoupíte v některé z našich kamenných prodejen. Děkujeme za pochopení.

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Reklama