IJOY RDA Combo Ultem

Kód zboží: CLEAR-IJOY-COMBO-UM
DIY

Pokud hledáte jednoduchý dobře vypadající kapací atomizer, tak právě iJoy Combo je dělaný přesně pro Vás. Combo RDA je vybaven základnou z 24k zlata. 

  • Cena vč. DPH:779,00 Kč
  • Cena bez DPH:643,77 Kč
Množství:

IJOY RDA Combo Ultem

Pokud hledáte jednoduchý dobře vypadající kapací atomizer, tak právě iJoy Combo je dělaný přesně pro Vás. Combo RDA je vybaven základnou z 24k zlata. Při instalování spirálek již nepotřebujete žádné další nářadí, jelikož spirálky se dají jednoduše dotáhnout prsty. 24K zlato spolu s hlubokou základnou dodají Vašemu vapingu nový rozměr v podání chuti. Tuto základnu pak osazuje designová čepice s vygravírovaným medvědem ve čtyřech základních barvách a jedné transparentní. RDA je osazeno 810 náustkem v oblíbené žluté barvě

Základna

Při instalování spirálek již nepotřebujete žádné další nářadí, jelikož spirálky se dají jednoduše dotáhnout prsty. 24K zlato spolu s hlubokou základnou dodají Vašemu vapingu nový rozměr v podání chuti. 

 

Technická specifikace:
Rozměry: 37.3x25mm
Typ závitu: 510
Materiál: Nerez ocel, Ultem
Regulace přívodu vzduchu: Spodní
Počet spirálek: Dvě
Náustek: 810
 

Obsah balení:
1x iJoy Combo RDA
1x Ultem náustek
1x Šroubovák
Příslušenství

Upozornění: Nejedná se o hotový atomizér, produkt vyžaduje instalaci spirálek a vaty. Před nákupem zvažte vaše znalosti ohmova zákona. 

Kapacita: RDA
Odpor: DIY
Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Šéf Vás obsluhuje

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Nepřehlédněte