iSmoka-Eleaf iCare 650mAh Cyan

Kód zboží: CIG-ICARE-650-CN

iSmoka-Eleaf iCare je jednoduchá, automatická elektronická cigareta malých rozměrů, kterou ocení především začátečníci, kteří si chtějí prožít vaping bez jakéhokoli nastavování.

  • Cena vč. DPH:489,00 Kč
  • Cena bez DPH:404,11 Kč
Množství:

iSmoka-Eleaf iCare 650mAh Cyan

iSmoka-Eleaf iCare je jednoduchá, automatická elektronická cigareta (žhavení se spustí automaticky při potahu)  malých rozměrů, kterou ocení především začátečníci, kteří si chtějí prožít vaping bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován automaticky v závislosti na stavu nabití baterie). ALL in ONE s vestavěným vyměnitelným atomizérem (nepřidává se již žádný clearomizer). Disponuje vestavěnou baterií o kapacitě 650mAh. Využívá systém horního plnění, proto nedochází k protékání liquidu na baterii, po odšroubování vrchní části plníte e-liquid do samotného těla clearomizeru (až 1,8ml). Mezi její další přednosti patří indikátor stavu nabití a úprava přívodu vzduchu na horní části.   Technická specifikace: Velikost: 30x14x75mm Kapacita baterie: 650mAh Výkon: až 15W Nabíjení: Micro USB Objem clearomizeru: 1,8ml Podporovaný odpor: 1,0 - 3,5 Ohm  Plnění liquidem: uživatelské přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoliv protékání) Regulace přívodu vzduchu: na vrchní části Žhavicí hlavy: IC   Balení obsahuje: 1 x iCare  2 x náhradní atomizér IC 1,1 Ohm 1 x Micro USB kabel

Styl potahování: Pusa plíce (MTL)
Zákaznická karta

Novinky emailem

Chcete mít přehled o aktuální nabídce? Přihlašte se k odběru novinek.
Přihlášením  k odběru souhlasím, aby na mou e-mailovou adresu byly zasílány obchodní sdělení. Každé sdělení bude obsahovat možnost odhlásit se a odkaz na tuto stránku, kde naleznete informace o svých právech a možnostech jak cokoliv změnit.

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Kontakty na prodejny

722 422 154 Mělník
722 422 152 Kralupy nad Vltavou
722 422 153 P9 - Horní Počernice

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Doporučujeme
Nepřehlédněte