Jak vybrat e-liquid

Základem náplně do elektronické cigarety (e-liquidu) je nosná složka Polypropylenglykol značený jako PG nebo Vegetable glycerin značený jako VG, případně kombinace obou složek, označovaná jako VPG nebo PEG. Dále e-liquid obsahuje aromatické látky, většinou buď potravinářská aroma, nebo speciálně pro tento účel vytvořená aroma tabákových příchutí. V závislosti na receptuře pak může obsahovat menší procento vody, alkoholu a organických kyselin.

V neposlední řadě náplň obsahuje volitelné množství nikotinu. Množství nikotinu se obvykle uvádí v miligramech na jeden mililitr, což odpovídá přibližně desetinám procent (16mg/ml = 1,6% objemových). Běžné obsahy nikotinu v komerčních e-liquidech jsou 0mg, 3mg, 6mg, 9mg, 12 mg, 18mg.

Všechny tyto přísady musí splňovat přísná kritéria zdravotní nezávadnosti.  V našem eshopu a na kamenné prodejně nabízíme pouze originální náplně od prověřených dodavatelů, a tak můžeme zajistit maximální spokojenost uživatele. V elektronické cigaretě nedochází ke spalování, ale pouze k odpaření náplně. Chemicky se tedy náplň nemění.

V souvislosti s regulací nařízenou EU jsou od 21.5.2017 všechny náplně do elektronických cigaret dostupné pouze v balení 10ml s maximálním povoleným obsahem nikotinu 20mg.

UPOZORNĚNÍ: Výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsah nikotinu např. 12 mg/ml symbolizuje, že každý ml obsahuje 12mg nikotinu. Nikotin se vstřebává přes sliznice.

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Doporučujeme
Nepřehlédněte