České náplně (e-liquid) EMPORIO High VG

Kvalita e-liquidu Emporio je daná vstupními surovinami pro výrobu, dodržením standardních výrobních procesu podle ISO 9001, ale i v neposlední řade správným technologickým postupem při výrobě. Všechny e-liquidy procházejí procesem zrání, který trvá 3 až 40 dnů podle typu produktu. Naše výrobky jsou testované podle francouzské normy AFNOR: NF ISO 4387, XP D90-300-2 a XP D90-300-3. Každý náš produkt je registrován v systému EU a splňuje nařízení TDP.

Poměr složek:  30PG/70VG
Balení: 10ml

E-liquid EMPORIO High VG Coco Cream 10ml

Kokosové mléko s krémem. Kompozici doplňují tóny ananasu. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu.
79,00 Kč Cena:  

E-liquid EMPORIO High VG Lesní ovoce 10ml

Borůvka, malina, lesní jahoda a ostružina. Sladká ovocná chuť s příjemně lékořicovým dozvukem. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu.
79,00 Kč Cena:  

E-liquid EMPORIO High VG Broskev 10ml

Štavnatá broskev, sladce navinulá s tónem ananasu. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu.
79,00 Kč Cena:  

E-liquid EMPORIO High VG Meloun 10ml

Typická sladká chuť melounu v kombinaci s mátou a mentolu. V závěru se objeví tón vody. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu.
79,00 Kč Cena:  

E-liquid EMPORIO High VG Lime Cake 10ml

Chuť cheesecaku dolpněné svěžím krémem s bílou čokoládou a limetkovou štávou. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu.
79,00 Kč Cena:  

E-liquid EMPORIO High VG Jahoda 10ml

Chuť sladké lesní jahody. V závěru se objeví velmi jemný chladivý pocit. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu.
79,00 Kč Cena:  

E-liquid EMPORIO High VG Borůvka 10ml

Chuť lesní borůvky. Sladké tóny v závěru podpoří nepatrná ovocná kyselost. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu.
79,00 Kč Cena:  

E-liquid EMPORIO High VG Agave 10ml

Sladký plod agave. Z modré agáve se vyrábí Tequila. Tóny sladkého, žlutého ovoce se prolínají s jemnou kyselostí. Chuť vymačkané štávy z plodu se objevuje v závěru. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu.

79,00 Kč Cena:  
Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Komunitní online podpora

Komunita zkušených vaperů, je připravena Vám pomoc s jakýmkoliv problémem okolo vapingu, kontaktovat ji lze textovou zprávou nebo hlasovým hovorem přes Discord server.

Zákaznická karta

Nepřehlédněte