Náplně e-liquid Liqua New Mix

Liqua MIX nahrazuje předešlou řadu Liqua Q a HP. Vylepšená receptura díky použití těch nejkvalitnějších surovin dosahují tyto liquidy opravdu vysoké kvality. Výroba probíhá za nejpřísnějších hygienických standardů.

Poměr složek:
35PG/65VG pro 3mg, 6mg
50PG/50VG pro 0mg, 12mg, 18mg

Balení: 10ml

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

E-liquid LIQUA CZ MIX Vanilla Orange Cream

119,00 Kč Cena: 

Lahodná chuť čerstvých pomerančů s krémovou vanilkou. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

E-liquid LIQUA CZ MIX Tropical Bomb

119,00 Kč Cena: 

Směs tropického ovoce. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

E-liquid LIQUA CZ MIX Strawberry Yogurt

119,00 Kč Cena: 

Sladká a krémová chuť jahodového jogurtu. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

E-liquid LIQUA CZ MIX Jasmine Tea

119,00 Kč Cena: 

Lahodná chuť jasmínového čaje se sladkými tóny. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

E-liquid LIQUA CZ MIX Ice Fruit

119,00 Kč Cena: 

E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

E-liquid LIQUA CZ MIX Cranberry Blast

119,00 Kč Cena: 

Svěží a chladivé brusinkové opojení. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

E-liquid LIQUA CZ MIX Chocolate Mint

119,00 Kč Cena: 

Lahodná směs čokolády a máty. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

E-liquid LIQUA CZ MIX Banana Cream

119,00 Kč Cena: 

Směs banánů s krémovou dochutí. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

E-liquid LIQUA CZ MIX Tutti Frutti

119,00 Kč Cena: 

Sladká a osvěžující chuť ovoce.  E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

E-liquid LIQUA CZ MIX Sweet Tobacco

119,00 Kč Cena: 

Směs karamelu, vanilky a tabáku. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

Upozornění!

Internetový katalog bez možnosti objednání zboží. Prezentovaný sortiment zakoupíte v některé z našich kamenných prodejen. Děkujeme za pochopení.

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Reklama