Náplně e-liquid Liqua New Mix

Liqua MIX nahrazuje předešlou řadu Liqua Q a HP. Vylepšená receptura díky použití těch nejkvalitnějších surovin dosahují tyto liquidy opravdu vysoké kvality. Výroba probíhá za nejpřísnějších hygienických standardů.

Poměr složek:
35PG/65VG pro 3mg, 6mg
50PG/50VG pro 0mg, 12mg, 18mg

Balení: 10ml

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

E-liquid LIQUA CZ MIX Vanilla Orange Cream

Lahodná chuť čerstvých pomerančů s krémovou vanilkou. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Tropical Bomb

Směs tropického ovoce. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Strawberry Yogurt

Sladká a krémová chuť jahodového jogurtu. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Jasmine Tea

Lahodná chuť jasmínového čaje se sladkými tóny. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Ice Fruit

E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Cranberry Blast

Svěží a chladivé brusinkové opojení. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Chocolate Mint

Lahodná směs čokolády a máty. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Banana Cream

Směs banánů s krémovou dochutí. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Tutti Frutti

Sladká a osvěžující chuť ovoce.  E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Sweet Tobacco

Směs karamelu, vanilky a tabáku. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Shisha Mix

Červené a zelené jablko s nádechem virginského tabáku a anýzu. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Pina Coolada

Klasická chuť jednoho z nejoblíbenejších letních koktejlů - Piña Colady. Tropické krémové tóny plné ananasu, kokosu a rumu. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX NY Cheesecake

Tradiční Newyorský tvarohový koláč s kiwi a borůvkami. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Mango Milkshake

Chuť čerstvého manga s krémovou dochutí.  E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Ice Tobacco

Směs amerického tabáku s lahodným ovocem, karamelu a čerstvou mátou. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  

E-liquid LIQUA CZ MIX Cherribakki

Směs tabáku, santalového dřeva a černých třešní. E-liquidy Liqua New Mix jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízí široký výběr chutí. Intenzitu nikotinu si zvolíte v detailu produktu. 

119,00 Kč Cena:  
Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Komunitní online podpora

Komunita zkušených vaperů, je připravena Vám pomoc s jakýmkoliv problémem okolo vapingu, kontaktovat ji lze textovou zprávou nebo hlasovým hovorem přes Discord server.

Zákaznická karta

Nepřehlédněte