Náplně do elektronických cigaret

Náplň elektronické cigarety, tedy e-liquid, je většinou založen na propylenglykolu nebo Glycerolu, případně směsi obou. Obsahuje aromatické látky, většinou buď potravinářská aromata, nebo speciálně pro tento účel vytvořená aromata tabákových příchutí. V závislosti na receptuře pak může obsahovat menší procento vody, alkoholu a organických kyselin. Všechny tyto přísady musí splňovat přísná kritéria zdravotní nezávadnosti. V neposlední řadě náplň může obsahovat volitelné množství nikotinu. Množství nikotinu se obvykle uvádí v miligramech na jeden mililitr, což odpovídá přibližně desetinám procent (16mg/ml = 1,6% objemových). Běžné obsahy nikotinu v komerčních e-liquidech jsou 0mg, 6mg, 8mg, 11mg, 16mg, 18mg.

Víte co inhalujete?

Na českém trhu se stále objevují výrobky, které nejsou originální. Balení těchto padělků je poměrně zdařilé, takže běžný zákazník má malou šanci padělek rozpoznat. Inhalování takovýchto "liquidů" může být zdravotně nebezpečné, nehledě na zcela odlišnou chuť od originálu! Pokud tedy zakoupený produkt vykazuje znaky padělku, liquidy nepoužívejte a vraťte je dodavateli! Jde především o Vaše zdraví!

Originální náplně

V našem eshopu nabízíme pouze originální liquidy

  • Dekang 
  • Liqua By Ritchy

Obě značky nám dodává oficiální český distributor - Topcigars, e-liquidy mají veškeré náležitosti dle české legislativy, včetně bezpečnostních listů.

Zákaznická karta

Novinky emailem

Chcete mít přehled o aktuální nabídce? Přihlašte se k odběru novinek.
Přihlášením  k odběru souhlasím, aby na mou e-mailovou adresu byly zasílány obchodní sdělení. Každé sdělení bude obsahovat možnost odhlásit se a odkaz na tuto stránku, kde naleznete informace o svých právech a možnostech jak cokoliv změnit.

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Kontakty na prodejny

722 422 154 Mělník
722 422 152 Kralupy nad Vltavou
722 422 153 P9 - Horní Počernice

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Doporučujeme
Nepřehlédněte