Náplně do elektronických cigaret

Náplň elektronické cigarety, tedy e-liquid, je většinou založen na propylenglykolu nebo Glycerolu, případně směsi obou. Obsahuje aromatické látky, většinou buď potravinářská aromata, nebo speciálně pro tento účel vytvořená aromata tabákových příchutí. V závislosti na receptuře pak může obsahovat menší procento vody, alkoholu a organických kyselin. Všechny tyto přísady musí splňovat přísná kritéria zdravotní nezávadnosti. V neposlední řadě náplň může obsahovat volitelné množství nikotinu. Množství nikotinu se obvykle uvádí v miligramech na jeden mililitr, což odpovídá přibližně desetinám procent (16mg/ml = 1,6% objemových). Běžné obsahy nikotinu v komerčních e-liquidech jsou 0mg, 6mg, 8mg, 11mg, 16mg, 18mg.

Víte co inhalujete?

Na českém trhu se stále objevují výrobky, které nejsou originální. Balení těchto padělků je poměrně zdařilé, takže běžný zákazník má malou šanci padělek rozpoznat. Inhalování takovýchto "liquidů" může být zdravotně nebezpečné, nehledě na zcela odlišnou chuť od originálu! Pokud tedy zakoupený produkt vykazuje znaky padělku, liquidy nepoužívejte a vraťte je dodavateli! Jde především o Vaše zdraví!

Originální náplně

V našem eshopu nabízíme pouze originální liquidy

  • Dekang 
  • Liqua By Ritchy

Obě značky nám dodává oficiální český distributor - Topcigars, e-liquidy mají veškeré náležitosti dle české legislativy, včetně bezpečnostních listů.

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Komunitní online podpora

Komunita zkušených vaperů, je připravena Vám pomoc s jakýmkoliv problémem okolo vapingu, kontaktovat ji lze textovou zprávou nebo hlasovým hovorem přes Discord server.

Zákaznická karta

Nepřehlédněte