Proč nejsme eshop?

 

Protože...

  • Podle zákona č. 65/2017 Sb. O ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek, konkrétně dle § 6 odst. 1 tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření a elektronické cigarety lze prodávat prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, pokud je vyloučen jejich prodej osobám mladším 18 let; za tím účelem musí být prodejce těchto výrobků prostřednictvím prostředku komunikace na dálku vybaven počítačovým systémem, který elektronicky jednoznačně ověří věk spotřebitele. Prodejce je povinen v okamžiku prodeje ověřit, že kupující spotřebitel není mladší 18 let. Způsoby ověřování, které splňují zákon, jsou ověření plnoletosti podle identifikačních údajů uvedených v občanském průkazu a dalším dokladu při předchozí osobní registraci u prodejce nebo ověření pomocí systémů třetích stran (nejvyšší stupeň ověření účtu mojeID), které jednoznačně doloží věk spotřebitele. Za nedostatečné splnění povinnosti se považuje aktuálně využívané vyplnění formuláře před odesláním objednávky (čestného prohlášení), že kupující je způsobilý k nákupu tabákových výrobků a alkoholu, že je starší 18ti let. Technicky, administrativně i právně je způsob ověření věku dle litery zákona velmi složitý proces a z důvodu právní nejistoty nejsme schopni garantovat důsledné plnění všech náležitostí. Proto  jsme se rozhodli nakupování přes eshop zastavit.
    Přestože se nutnost ověřování věku týká všech internetových obchodů, prodávajících jakékoliv kuřácké potřeby, je možné, že se s tímto procesem u některých prodejců stále nesetkáváte. Takový e-shop porušuje zákon a případný nákup u prodejce nedodržujícího platné zákony je podporou tohoto jednání. 

 

  • Navíc, naše dlouhodobé zkušenosti nás neustále utvrzují v tom, že nejlepší prodej, je osobní prodej. Vážíme si zpětné vazby od zákazníka a jsme toho názoru, že není nad to, vybranou elektronickou cigaretu zakapat, rozkouřit, vytvořit nikotin přímo na míru a elektronickou cigaretu Vám předat jako kompletně zprovoznění produktNa všech našich prodejnách poskytujeme kompletní zákaznický servis a odborné poradenství. Upozorňujeme, že na prodejny mají vstup pouze osoby starší 18 let.

 

 

 Jak tedy fungují naše webové stránky?

Naše stránky fungují jako internetový katalog s možností rezervace zboží k osobnímu odběru na vybrané prodejně. Přes stránky si pouze rezervujete možnost zboží zakoupit a osobně odebrat běžným způsobem na Vámi vybrané prodejně za cenu uvedenou na webových stránkách. Nelze objednávat zboží s následným zasláním poštou k Vám domu.

 

 

 

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Komunitní online podpora

Komunita zkušených vaperů, je připravena Vám pomoc s jakýmkoliv problémem okolo vapingu, kontaktovat ji lze textovou zprávou nebo hlasovým hovorem přes Discord server.

Zákaznická karta

Nepřehlédněte