Na prodejně Kralupy se od 10.6.2019 mění otevírací doba. Nově jsme Vám k dispozici Po - Pá 9.30 - 12.30 a 13.00 - 18.00 hod. [close]

Zákaznická karta

Kde kartu získám?

Zákaznickou kartu můžete získat na jakékoliv naší prodejně. Buď s Vaším prvním nákupem nebo při opakovaném nákupu, Vám ji naši pracovníci jednoduše připojí k Vašemu zákaznickému účtu.


Žádné osobní údaje!

Karta je zcela anonymní. Při prvním vydání si pouze ověříme Váš věk z občanského průkazu a Vy si ke kartě zvolíte 4 místný PIN kód, pomocí kterého lze dodatečně identifikovat, že s kartou nakládá oprávněný držitel.


K čemu zákaznickou kartu využiji?

Naše zákaznická karta Vás ochrání před nepříjemnou situací, kdy ztratíte doklad od u nás zakoupeného zboží a zakoupenou věc potřebujete reklamovat.

Navíc jako držitel karty máte v případě reklamace, přednostní právo na zapůjčení náhradní elektronické cigarety/gripu po dobu řešení reklamace.

V neposlední řadě Vám pomůže v situaci, kdy si nebudete schopni vybavit co jste si od nás v minulosti kupovali. Například: třeba aroma, které Vám chutnalo a vy si ho chcete koupit znovu / typ atomizéru, který používáte ve Vaší elektronické cigaretě.

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Šéf Vás obsluhuje

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Doporučujeme
Nepřehlédněte