Zákaznická karta

Kde kartu získám?

Zákaznickou kartu můžete získat na jakékoliv naší prodejně. Buď s Vaším prvním nákupem nebo při opakovaném nákupu, Vám je naši pracovníci jednoduše připojí k Vašemu zákaznickému účtu.


Žádné osobní údaje!

Karta je zcela anonymní. Při prvním vydání si pouze ověříme Váš věk z občanského průkazu a Vy si ke kartě zvolíte 4 místný PIN kód, pomocí kterého lze dodatečně identifikovat, že s kartou nakládá oprávněný držitel.


K čemu zákaznickou kartu využiji?

Naše zákaznická karta Vás ochrání před nepříjemnou situací, kdy ztratíte doklad od u nás zakoupeného zboží a zakoupenou věc potřebujete reklamovat.

Navíc jako držitel karty máte v případě reklamace, přednostní právo na zapůjčení náhradní elektronické cigarety/gripu po dobu řešení reklamace.

V neposlední řadě Vám pomůže v situaci, kdy si nebudete schopni vybavit co jste si od nás v minulosti kupovali. Například: třeba aroma, které Vám chutnalo a vy si ho chcete koupit znovu / typ atomizéru, který používáte ve Vaší elektronické cigaretě.

Zákaznická karta

Novinky emailem

Chcete mít přehled o aktuální nabídce? Přihlašte se k odběru novinek.
Přihlášením  k odběru souhlasím, aby na mou e-mailovou adresu byly zasílány obchodní sdělení. Každé sdělení bude obsahovat možnost odhlásit se a odkaz na tuto stránku, kde naleznete informace o svých právech a možnostech jak cokoliv změnit.

Vaše taštička

Nemáte nic v rezervační taštičce :-(

Kontakty na prodejny

722 422 154 Mělník
722 422 152 Kralupy nad Vltavou
722 422 153 P9 - Horní Počernice

Naše prodejny
 

Zobrazit seznam prodejen

Najdete nás na Facebooku


Přidejte se k nám a buďte informovaní o novinkách.

Doporučujeme
Nepřehlédněte